Why Veertea?

Jako producent herbaty stworzyliśmy Veertea, by mogła towarzyszyć Waszym gościom tam, gdzie wypoczywają, pracują, spotykają przyjaciół i bliskich. Wszędzie tam, gdzie ważny jest człowiek i dobry smak. Veertea to najlepsza jakość, elegancki design, kanon 9 klasycznych smaków i naturalne składniki - idealna kombinacja na każdy bufet szwedzki!


JAKOŚĆ

Veertea to przede wszystkim wspaniała jakość. Jeśli o nią chodzi – nie ma kompromisu. W małych kopertach zamknięte jest ogromne dobrodziejstwo liści kenijskiej herbaty, naturalny susz owocowy i 100% polskich ziół. Nie używamy sztucznych barwników, ani konserwantów, aby Twoi goście mogli delektować się tym, co najlepsze!

SMAKI
Choć smak jest tak bardzo subiektywny, dbamy o to, by Twoi goście mieli solidny wybór. Nasza oferta to aż 9 smaków − od czarnej przez herbatki owocowe, aż po klasyczne zioła! Są to  najczęściej wybierane i poszukiwane smaki przez klientów. Opracowane na podstawie wieloletniej analizy zakupowej klientów.

HoReCa

W swoich podróżach goście oczekują i poszukują nie tylko wyjątkowych miejsc, ale także wyjątkowych składowych takiego miejsca. Veertea jest marką dostępną tylko dla rynku HoReCa. Nie można jej znaleźć na półce marketu, ani w regularnej sprzedaży detalicznej. Dbałość o wyjątkowość marek w hotelu jest bardzo ważnym elementem tworzenia ogólnej oferty i jest szeroko doceniana przez odwiedzających. Produkty segmentu HoReCa zdecydowanie dodają prestiżu. Oferujemy kilka rodzajów prezenterów, które możemy dostosować do indywidualnych potrzeb hotelu. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i potrzeby hoteli.

KONKURENCYJNA CENA
Jesteśmy producentem herbaty, który dba o to, by Veertea była najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Inwestujemy w jakość herbaty, elegancką oprawę i serwis, natomiast ograniczamy zbędne wydatki na podwójne opakowania zbiorcze, przez co dbamy także o środowisko! Jesteśmy organizacją „lean”, co pozwala nam na utrzymanie najlepszej oferty dla naszych odbiorców!


SERWIS
Wiemy, jak bardzo dynamiczna jest Twoja praca, dlatego też stawiamy na szybki i profesjonalny serwis. Prowadzimy bezpośrednią wysyłkę na terenie całego kraju i realizujemy zamówienia w 24 h. Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz i nie pozostawiamy Twoich pytań bez odpowiedzi.
Nasza oferta jest szyta na miarę, dlatego skontaktuj się z nami, prześlij nam swój kontakt, a my stworzymy dla Ciebie ofertę, jakiej potrzebujesz. Nie pozostawiamy nikogo bez odpowiedzi. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy − duży czy mały.

Contact Us

Imię i nazwisko

Adres e-mail

City:

Wiadomość:

Address:

ul.Szczecińska 32, 75-137 Koszalin

Export enquieries:

+48 512 043 226